» 
»
 

Bu günlerde İkizler hangi gelişmeleri yaşayacaklar?

Sevgili İkizler burcu 16 Mayıs ile başlayıp 22 Mayıs’ta bitecek hafta neler getirecek bir görelim.

Bu hafta pek çok farklı alandaki konulara bölünecek olan İkizler burcu için elbette zihinsel ve fiziksel yorgunluk baş gösterecektir ancak dikkat etmeniz gerekiyor aksi halde sağlığınız da bozulabilir. İş hayatınızda yeni girişimlerin ve değişiklik yapma isteğinizin verdiği heyecanla kendinizi ihmal etmeniz sonucunda hesapta olmayan sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak için biraz daha işleri oluruna bırakmakta fayda var.

İlişkilerinizde oldukça makul olduğunuzun görüldüğü yeni haftada İkizler burcu için sevdiklerine karşı anlayışlı olma tutumunun karşılığı da aynı şekilde takdir edilme şeklinde beklenmekte ancak bu olmazsa ilişkilerde bazı pürüzler çıkabilir. Siz siz olun yine de saha sabırlı ve anlayışlı olan taraf olun çünkü kimsenin sizi tam olarak anlaması zaten pek mümkün değildir.

Hafta sonunda İkizler için arkadaşlarla bir araya gelerek yapılacak aktiviteler ön planda olurken, tek başına olmaktan ziyade kalabalık ortamlarda yapılacak geziler, eğlence ve yemekler dikkati çekiyor. Bu sayede kendini daha iyi hissetmesi beklenen İkizler burcu akşamlarınızı ise eviyle ilgili aksaklık ya da düzenleme gibi mevzuları halletmekle geçirebilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *