» 
»
 

Bu hafta Akrep Burcu'nu neler bekliyor?

Akrepler için yeni haftanın özeti nedir ve hangi yeni gelişmeler yaşanması muhtemeldir bir bakalım.

Akrep burcu 16 Mayıs ile başlayan bu yeni haftada biraz ikilemde kalacak gibi görünmekte zira detaylarla mı yoksa zaruretlerle mi uğraşacak kafası biraz bu konuda karışık olabilir. İşin içinden çıkmak için ise kararınızı verirken işleri önem sıralamasına koymakta fayda görebilirsiniz. Olmazsa olmaz işleri halletmeden detaylarla vakit harcamazsanız fazla bir karmaşa yaşanmayacaktır.

İkili ilişkileriniz ve aşk hayatınız ise iş hayatınızdaki stresten nasibini alacak ve insanlardan uzak durmak isteğiniz artacak. İlgilenmeniz gereken farklı alanlardaki fazlaca konu yoğunluğunuzu arttıracak ve bu da bazı sorunları büyütmenize neden olacaktır. Siz yine de bu pürüzleri bir an önce ortadan kaldırmak ve huzur dolu bir hafta geçirmek için çaba gösteren taraf olabilirsiniz.

Sosyal çevremizdeki yakın dostlarımız ile bazı detaylar üzerine tartışabilirsiniz ancak bu tartışmanın sorunların çözülmesi adına olumlu sonuçlanma ihtimali de yüksek. En azından karşınızdakilerin size bakış açılarını anlamak ve size verilen değeri anlamak adına belirleyici olacaktır. Keyfinizi kaçıracak durumlardan uzak durmanızda fayda bulunurken, yeni haftaya pek çok sorunun üstesinden gelmiş olmanın rahatlığıyla başlamak sizi mutlu edecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *