» 
»
 

Bu hafta Balık burcu için yıldızından tavsiyeler var

Balık burcu için hangi sürpriz gelişmeleri getirecek, yıldızından hangi tavsiyeler var işte yorumlar...

Balık burcu haftanın ilk günlerinde kendini oldukça rahatsız ve bunalmış hissetse de ilerleyen günlerde bu ağırlığı üzerinden atması muhtemel. İş hayatında üzerine çok yük bindiğini düşünüyor olsanız da bu sizin kendinizi geliştirmenizle doğru orantılı olduğu gerçeğini göz ardı etmemeli, bu farkın tadını çıkarmaya bakmalısınız.

Aşk hayatında oldukça hareketli bir döneme girmesi beklenen Balıklar için yeni haftanın en önemli getirisi onlara daha fazla zaman ayırma isteği olurken, bir taraftan da sevdiklerinizin bunu görüp size olan tutumlarındaki yumuşama dikkatleri çekiyor. Onlarla vakit geçirmenin sizi de oldukça mutlu ettiğini, bir süre sonra aslında iş hayatınızın sizi ilişkilerinizden ne kadar kopardığını fark edeceksiniz.

Hafta sonuna doğru sosyal açıdan da enerjisini yenileyen Balık burcu için arkadaş çevresiyle çıkılacak geziler, kısa mesafeli seyahatler muhtemel. İçinizden geldiği gibi hareket ederek tüm haftanın stresini atacağınız bu günlerde yapacağınız aktiviteler, yeni haftaya başlarken de enerjinizi yenilemenize olanak sağlayacaktır. Bu sırada hesapta olmayan harcamalara da girebilir, bu yüzden ilerleyen günlerde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bunu engellemek için harcamalarda dikkatli olmakta fayda var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *