Bu hafta vizyona 5 yeni film giriyor (12 Ağustos)

Türkiye sinemalarında bu hafta vizyona girecek filmler hangileri sinemaseverler için derledik. İşte 12 Ağustos’ta vizyona girecek 5 yeni film ve konuları hakkında detaylar...

1 yerli 4 yabancı filmin vizyona gireceği bu hafta sinemalarda yerini alacak filmlerin oyuncularını ve konularını özetleyelim. Bu hafta vizyona giren tek yerli film, başrollerinde Ayça Büsküvütçü, Hasan Gökalp, Zeynep Ülkü Kam, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Zeynep Buse Kaleyer'in oynadığı bir korku filmi olan “Lanetli Anahtar”. Filmin konusu ise bir arkadaş grubunun arkadaşlarına yardım etmeye çalışırken başlarına açtıkları işler. Büyü yapılan arkadaşlarını kurtarmak için internetten indirilmiş olan büyü ve cin yazılarını yakan bir grup genç, çok tehlikeli bir grubun hedefi haline gelir ve olaylar bu yönde gelişir.

Sinemalarda bu hafta vizyona girecek yabancı filmlerden ilki ise korku-gerilim türündeki “Vahşet Gecesi”. Başrollerinde Tina Ivlev, Richard Tyson, Bianca Malinowski, Kristoffer Kjornes ve Dustin Quick oynuyor. “Vahşet Gecesi” filmi, mutlu bir hayatı olan Eve’in gözü dönmüş bir sapık olan “Phil” tarafından kaçırılarak uzun süre evin bodrumunda tutulması ve kendisi gibi orada tutulan kızların kurtuluş mücadelesini konu alıyor.

“Cafe Society” Bobby adlı bir karakterin babasının kuyumcu dükkanından kaçarak amcası Phil’in yanına gitmesini konu alıyor. Hollywood’un güçlü menajerlerinden olan Phil’in asistanı Vonnie ile arasında yaşanan aşk beyazperdeye taşınıyor.

Sinemalarda bu hafta vizyona girecek diğer bir yabancı film ise “Gerçek Kötüler”. Çizgi roman Suicide Squad’dan sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor ve oyuncu kadrosunda Will Smith, Jared Leto, Jai Courtney, Margot Robbie, Scott Eastwood, Joel Kinnaman, Amanda Brugel, Ben Affleck, Viola Davis, Cara Delevingne gibi isimler yer alıyor. “Gerçek Kötüler” macera-aksiyon türünde bir film ve devlet tarafından gizli görevle toplanan süper kahramanların tehlikeli bir suç örgütünü yok etmek için atıldıkları maceraları konu alıyor.

Krzysztof Kieslowski'nin yazıp yönettiği “Veronique'nin Çifte Yaşamı” ise vizyona giren diğer bir yabancı film. Müzikal türündeki film, Fransa ve Polonya’da aynı anda doğan iki kızın aradan geçen 20 yılın ardından hiçbir akrabalık bağı olmamasına rağmen birbirlerinin aynısı olmalarını ve fark etmeden birbirlerinin tecrübelerinden yararlanmalarını konu alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *