» 
»
 

Bu Şehir Arkandan Gelecek reyting rekorları kırmaya geliyor

ATV ekranlarında 4 Ocak Çarşamba akşamı başlayacak olan yeni dizi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosu ile dizi sektörüne iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Bu akşam(4 Ocak) izleyici ile buluşacak olan dizi’ Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvali oturuyor. Ay yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde, Kerem Bürsin (Ali), Leyla Lydia Tuğutlu (Derin), Gürkan Uygun (Şahin), Osman Alkaş (Rauf) gibi birbirinden değerli isim bulunmakta.

Merakla beklenen dizinin konusu ise, Hayatı daha yeni yeni anlamaya başladığı bir dönemde annesinin ölümüne şahit olan Ali, hayatın mucizelerinden biri gibi karşısına çıkan ve yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahip çıkarak hem anne hem baba olur. Kimsesiz bir çocuk olduğunu Rauf sayesinde unutan Ali, büyüyüp genç bir delikanlı olduğunda 5 dil bilen çok donanımlı bir gemiciye dönüşür.

Tesadüflerin birbirini kovaladığı hayatında Armatör Metin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ile karşılaşan Ali, hem Derin'in hem de kendisinin hayatında önemli bir dönüm noktasındadır. İç içi geçecek olan iki hayatta bu başarılı iki genci hiç ummadıkları sürprizler beklemektedir

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *