» 
 

Bülent Ersoy Dünya Güzellerim programı için mayolu poz verdi

Diva Bülent Ersoy, Show TV'de yayınlanan Dünya Güzellerim programı çekimleri için gittiği Vietnam'da mayo ile görüntülendi.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Show TV ekranlarında yayınlanan Dünya Güzellerim adlı programın çekimleri için Vietnam'ın başkenti Hanoi şehrine gitti. Bülent Ersoy, çekimlerin gerçekleştiği sırada Hanoi'ye yaklaşık 4 saatlik mesafede bulunan Ha Long Bay Körfezi'nde denize girerek yıllar sonra ilk kez mayo ile görüntülendi.

Her çarşamba Show TV ekranlarında yayınlanan Dünya Güzellerim program bu hafta final yapıyor. Safiye Soyman, Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Burcu Ermersoy'un bir arada olduğu programda kimi zaman kahkahalar, kimi zaman da tartışmalar büyük yankı yaptı.

Farklı kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre gezintilerini sürdüren Dünya Güzellerim programının son durağı Vietnam oldu. Ünlü güzeller Vietnam'ın Hanoi şehrine 4 saat uzaklıkta bulunan Ha Long Bay Körfezi'ne girerek deniz keyfi yaptı. Diva Bülent Ersoy, siyah mayosu ile denize girdi. Diva'nın yıllar sonra mayo ile kamera karşısına çıkarak dikkatleri üzerine çekti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *