» 
 

Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde bir program çekimi için Hindistan'a giden Bülent Ersoy mola sırasında dinlendiği alanda bir yılan tarafından sokuldu. Bülent Ersoy acil olarak hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz günlerde yan başlayacak olan bir televizyon  programının çekimleri için Hindistan’a giden Diva Bülent Ersoy, bugün sette yaşanan bir olaydan dolayı hastaneye kaldırıldı. Programın çekimleri esnasında mola veren Bülent Ersoy bir alanda dinlenmeyi tercih etti ama bu bölümde bir yılanın saldırısına uğradı. Ne olduğunu anlayamayan Bülent Ersoy çığlık çığlığa yardım istedi, ilk müdahale çekim setindeki çalışanlar tarafından yapıldı.
Çekim setinde yaşanan yılan saldırısından ucuz kurtulan Bülent Ersoy’a  ilk müdahale setteki çalışanlar tarafından yapılırken Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’u sokan yılanın başının ezilerek öldürüldüğü belirtildi. Bülent Ersoy’un olay sonrasında sol bacağında şişlik oluştuğu ve bu sebeple acilen hastaneye kaldırıldığı ifade edilirken, çığlık çığlığa kalan Bülent Ersoy’un sevenleri merak eiçinde gelecek iyi haberi beklemeye başladı. Bülent ersoy’un sağlık durumu hakkında şimdilik herhangi bir açıklama yapılmazken önümüzdeki saatlerde net bir açıklama yapılması bekleniyor. Kendisini sokan yılanın zehirli olup olmadığı hakkında da soru işaretleri sürerken, acil olarak müdahale edilen ve hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy’dan gelecek haberler merak ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *