» 
 

Bülent Ersoy’un telefonu Lerzan Mutlu’yu gözyaşlarına boğdu!

Renkli Sayfalar programında canlı yayına bağlanan Bülent Ersoy, sarf ettiği sözlerle program sunucularından Lerzan Mutlu’yu ağlattı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek’in sunuculuğunu üstlendiği program Renkli Sayfalar’da canlı yayına bağlanan Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu ile yüzleşti.

17 Mayıs 2016 günü hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ın vefatından sorumlu tuttuğu Lerzan Mutlu’yla davalık olan Bülent Ersoy’un yayına başlandığını duyan Lerzan Mutlu,  telefon bağlantısının haberini aldığında canlı yayını terk etmek istese de izleyicilere ve çalışma arkadaşlarına saygısızlık olmaması adına yayına geri döndü.

Bülent Ersoy, "Ben Lerzan'ı gerçekten kırmak istememiştim." itirafı ardından duygusallaşan Lerzan Mutlu canlı yayında gözyaşı döktü. Ersoy'un ardından konuşan Lerzan Mutlu, "Bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Benim canımın yanmasına siz sebep oldunuz.

Büyük bir isim olduğunuz için buna sebep oldunuz" dedi. Lerzan Mutlu'nun "Sizi hiç affetmeyeceğim" açıklamasına Ersoy, "İnsanları Allah affeder, insanlar değil" yanıtını verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *