» 
»
 

Bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

Aydın'da gece yarısı bilinmeyen bir sebepten dolayı bunalıma giren genç kadın tüm mahalleyi ayağa kaldırdı. İntihar girişiminde bulunan kadın, kendisine müdahalede bulunan polis ekiplerine de saldırarak herkese zor anlar yaşattı.

Aydın merkez Mesudiye Mahallesi'nde bunalıma giren genç kadın, polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda intihar girişiminden vazgeçirildi. Bir takım ptikolojik problemleri olduğu ve alkollü olduğu iddia edilen genç kadın, kendisini intihar girişiminden kurtarak polis ekiplerine saldırıda bulundu.

Meydana gelen olay dün gece yarısı Mesudiye Mahallesi 1624. sokak 3 numaralı apartmanın 4. katında gerçekleşti. Alkol bağımlılığı olduğu iddia edilen genç kadın, gece yarısı arkadaşının evinde iken bir anda kapı ve pencerelerin camlarını kırarak, bulunduğu evin balkonundan yola evdeki eşyaları savunmaya başladı. Mahalle sakinleri ise durumu polise ihbar etti.

Olay yerine gelen polis ekipleri H.P. isimli genç kadının intihar etmeye kalkıştığını fark etti. Ardından sağlık ekiplerini olay yerine çağırdı. İtfaiye ekiplerinin de gelmesi ile balkonun altına hava yastığı açıldı. Bölgede güvenlik tedbirleri alınırken, genç kadını sakinleştirme çabaları da yine polis ekiplerine düştü. İntihar etmeye kalkışan kadının bulunduğu evin kapısını kırarak, polis ekipleri içeri girdi.

İntihar girişiminden, uzun uğraşlar sonucunda vazgeçirilen genç kadın, tedaviyi de reddetti. Polis ekiplerine de zaman zaman saldıran genç kadın, ne ambulansa ne de polis aracına bindi. Çabaların ardından genç kadın polis merkezine görütüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *