» 
 

Burak Özçivit Fahriye Evcen nişanlandı! Peki düğün ne zaman?

Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti sürpriz bir şekilde nişanlandı. Özçivit Evcen'i önce ailesinden istedi. Kız istemenin ardından nişan töreni yapılarak nişan yüzükleri takıldı.

Burak Özçivit Fahriye Evcen cephesinden sürpriz bir nişan haberi geldi. Dünya evine girmeye hazırlanan ünlü isimler Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nişanlandı. Almanya'nın Solingen şehrinde Fahriye Evcen'i ailesinden isteyen Burak Özçivit dizlerinin üstüne çökerek sevgilisine evlenme teklifi etti. Kız isteme ve nişan merasimleri için Fahriye Evcen Ölene Kadar, Burak Özçivit ise Kara Sevda dizi setlerinden özel olarak izin aldı. Ancak iddiaya göre dizi ekiplerine nişan haberlerini duyurmayan çift bu haberi gizli tutmayı tercih etti.

Kara Sevda'nın yakışıklısı Burak Özçivit güzeller güzeli sevgilisi Fahriye Evcen'in önünde diz çöktükten sonra evlilik teklifine olumlu yanıt alınca yüzüğü Evcen'in parmağına taktı. Ünlü çiftin düğünleri için Haziran ayını bekleyecekleri, diziler tatil olduğunda dünya evine girecekleri söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *