» 
 

Burak Özçivit Fahriye Evcen'e 90 bin TL'lik yüzükle evlenme teklifi etti

Kara Sevda dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, iki senedir birlikte olduğu Fahriye Evcen'in, kendisi için organize ettiği yaş günü partisinde 90 bin TL'lik yüzük ile evlenme teklifi etti.

32. yaşını sevgilisi Fahriye Evcen'in organize ettiği sürpriz doğum günü partisi ile kutlayan Burak Özçivit, partide sevgilisine büyük bir sürpriz yaptı. Burak Özçivit iki yıldır birlikte olduğu Fahriye Evcen'e romantik bir evlenme teklifinde bulundu.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftinin yakın arkadaşları Aslı Enver ile Murat Boz çiftinin de yer aldığı yaklaşık 30 kişinin yer aldığı yaş günü partisinde, Burak Özçivit bir anda sevgilisinin önünde diz çöktü. Fahriye Evcen'in nefesini tutarak izlediği o anlarda, Burak Özçivit cebinden çıkardığı 90 bin TL'lik yüzüğü uzatıp "Benimle evlenir misin?" diye bağırdı. Yakışıklı oyuncunun karşısında şoke eden Fahriye Evcen, kısa süreli şaşkınlığın ardından "Sonsuza kadar evet" yanıtını verdi ve sevgilisinin boynuna atladı.

Davetlilerin alkışları arasında mutluluklarını evlilikle taçlandıracaklarının sinyallerini veren çiftin, parti çıkışında da mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Burak Özçivit kendisine yöneltilen "Sevgilinize ne aldınız?" sorusuna "Çok özel bir hediye" diyerek yanıt verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *