» 
 

Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen ile fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz akşam bir arkadaşlarının doğum günü kutlaması için Etiler'de bir mekana gelen Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti, kutlama sonrası mekandan el ele ayrıldı. Ünlü çift sosyal medya fotoğrafları ile ilgili ise "içimizden geldi" yorumunu yaptı.

Meslektaşları Uğur Aslan'ın doğum günü sebebiyle Etiler'de bir mekana gelerek arkadaşlarını yalnız bırakmayan Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen, mekandan el ele çıkarak düşman çatlattı. Yakışıklı oyuncu Özçivit hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan İranlı model dedikodularının ardından bu poz herkese cevap niteliğinde oldu.

İranlı model Mahlagha Jaberi, geçenlerde Burak Özçivit'in fotoğrafının altına "yakışıklı" şeklinde yorum yazmış ardından da dedikodular almış yürümüştü. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen ayrıldı mı sorularını gündeme getirecek kadar ileri giden söylentiler sonrasında Özçivit, söz konusu yorumu silip model Jaberi'yi engellemiş ve Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşmıştı.

Sosyal medya hesabından paylaşılan Burak Özçivit-Fahriye Evcen fotoğrafı 1 milyondan fazla beğeni alınca ünlü çifte doğum günü kutlaması çıkışında bu kare soruldu. Fotoğrafı paylaşma sebeplerini içlerinden öyle geldiği yönünde açıklayan çift, karşılığını da güzel bulduklarını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *