» 
 

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti seneye dünya evine girecek

Geçtiğimiz zamanlarda Roma'da nikah masasına oturdukları iddia edilen Fahriye Burak çiftinde yeni gelişmeler yaşandı. Bu sene içinde evlenen birçok ünlü ismin arasında bulunmayacaklarını belirten çift 2017 yılında dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Bu sene içinde gerçekleşen Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ, Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu ve Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu evliliğinin ardından tüm gözler 3 yıl boyunca mutlu birlikteliklerini sürdüren Özçivit-Evcen çiftine çevrildi.

Ne zaman nikâh masasına oturacakları merak konusu olan çift en son sürpriz evlilik teklifi ile gündeme gelmişti. Yakışıklı aktör Burak Özçivit, yurt dışına çıktıkları tatilde kız arkadaşı olan güzel oyuncu Fahriye Evcen’e beklenmedik bir evlilik teklifinde bulunmasının ardından evet yanıtını almıştı.

Yaşanan evlilik teklifi skandalı ardından sevilen çift Burak ve Fahriye ikilisinin Roma’da iken nikâh masasına oturdukları iddiası ortaya çıktı. Fakat çiftin evlenmedikleri öğrenilmesi pek de uzun sürmedi. İkilinin ise 2017 senesinde dünya evine girecekleri ortaya çıktı.

Önümüzdeki yaz mevsiminde nikâh masasında göreceğimiz çiftin, seneye kadar ise bütün düğün hazırlıklarının tamamlanacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan Kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Neslihan Atagül’ün düğününde göremediğimiz Özçivit, Evcen’den evet cevabını almasının ardından kız arkadaşının ailesinin elini öpmek için Solingen’e gidip ailenin de onayını alarak düğün tarihi için gereken hazırlıkları tamamladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *