» 
»
 

Bursa Otoshow Fuarı'nda son model araçlar sergilenecek

Değişik segmentlerde araçların sergileneceği Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Mototiklet, Bitiklet ve Aksesuarları Fuarı'nda araç fiyatları 50 bin ile 700 bin arasında değişiyor.

Bursa Otowhow 2016 15 Kasım itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açacak. 9uncusu düzenlenen fuarda otomobil firmaları son model araçlarını görücüye çıkaracak.

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD), KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle gerçekleştirilecek fuar Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde. Tüketicilerin beğenisine sunulacak son model araçların fiyatları ise segmentlerine göre 50 bin ila 700 bin lira arasında olacak.

Bursa Otoshow Fuarı'nda yer alacak markalar arasında Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Toyota, İsuzu, İveco, Ford da yer alıyor. Otomobillerin yanı sıra ticari araçların da sergileneceği fuarda kamyon çekici, damperler ile mototiklet, bitiklet ve oto aksesuarları da sergilenecek. Klatik otomobil tutkunları için de fuarda 30 yaş üzeri klatik otomobiller yer alacak. Klatik otomobil sergisini Bursa Klatik Otomobilciler Derneği açacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *