» 
»
 

Bursa'da intihar: Antifriz içerek canına kıydı

Bursa'da tek başına yaşadığı evinde antifriz içen bir kişi hayatını kaybetti. İntihar eden kişinin sosyal medyada iki gün önce yaptığı duygusal paylaşımlar dikkat çekerken, hayatını kaybeden genç adamın cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Bursa'nın Akpınar Mahallesi’nde kaldığı evde tek başına yaşayan 35 yaşındaki Ç.Ö. isimli vatandaş, otomobillerin donmaması için kullanılan antifrizden içerek intihar etti. Yakınları kendisinden haber alamayınca eve gelerek Ç.Ö.'yü evde baygın halde buldu. Ç.Ö. Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılmasına rağmen kurtarılamadı. Savcının incelemesinin ardından Ç.Ö.’nün cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Genç adamın, intihara kalkışmadan iki gün evvel, sosyal paylaşım sitesinde, duygusal paylaşımlar yaptığı, bunların arasında da Shakespeare’e ait “Önce hayaller ölür, sonra insanlar“ sözü ile “Ben sana ölümlü olduğumu hatırlatıp duruyorum, sen benden zaman isteyip gidiyorsun. Hem zaman benim mi ki vereyim? Zaman verebilen biri olsam biraz da kendime alırdım. Yok işte zamanımız falan. Tekrar söyleyeyim, ölümlüyüm ben ve sen bir ölümlüyü seviyorsun. Daha doğrusu seviyor musun, onu da bilmiyorum ve konu tam olarak da bu, yani beni sevip sevmediğin. Ölümlüyüm diye beni sevmemezlik eder misin? Ya da nasılsa ölecek, seveyim de bari gönlü kırılmasın diye sever misin? Bak eğer gitmek için fırsat kolluyorsan, kırılırım diye oyalıyorsan, bekleme lütfen. Hatta giderken gönlümü de alma, ağırlık yapmasın. Seninle dünümüz olmadı, yarınımız olur mu onu da bilmiyorum. Farkındaysan elimizde bir tek bugün var. Bir an önce karar versen diyorum. Lütfen söyler misin, tarafından sevilebilecek kadar ömrüm kaldı mı? Elinden geleni yap lütfen. Elimi çabuk tut" şeklinde yazı paylaştığı görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *