» 
 

Buse Terim anne oldu! İşte ilk aile fotoğrafı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı 26 yaşındaki Buse Terim Bahçelikapı, kızını dünyaya getirdi. Buse Terim'in kızının adını Nil koyduğu öğrenildi.

26 yaşında annelik duygusunu yaşayan Buse Terim Bahçekapılı, kızı ve eşi ile çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabı İnstagram'dan takipçileri ile paylaşarak anne olduğunu duyurdu. Buse Terim paylaştığı fotoğrafın altına "Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin. Hoşgeldin Pamuk kızım" notunu yazdı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ikinci kızı olan Buse Terim Bahçekapılı anne olduğunu sosyal medya hesabından bildirdi. Buse Terim Bahçekapılı'nın kızının adını ise Nil koyduğu öğrenildi.

21 Ağustos 1990'da İstanbul'da dünyaya gelen Buse Terim'İn Merve adında bir de ablası vardır. 2007'de Yüzyıl Işıl koleji'nden mezun olan Terim, 2011'de New York Fashion Institute of Technology'de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü okudu. Ardından ise dünyanın tanınmış markaları olan Dolce&Gabbana, Burberry, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda da staj eğitimini aldı. Daha sonra da New York'tan ayrılarak İstanbul'a geri döndü. 16 Mayıs 2014'te Volkan Bahçekapılı ile dünya evine girdi, düğününü ise 6 Haziran 2014 tarihinde yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *