» 
 

Çalgı Çengi İkimiz Ankara galası büyük ilgi gördü

Başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın rol aldığı Çalgı Çengi İkimiz Ankara Galası yapıldı. Cemcir ve Kural katıldıkları galada filmin üçüncüsünün de çekileceği müjdesini verdi.

Ankara'da bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen Çalgı Çengi İkimiz filminin galasına başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural da katıldı. Filme duyulan ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden oyuncu Cemcir, Çalgı Çengi'nin toplam bilet sayısına gala günü ulaştıklarını belirtti.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği, Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın yanı sıra Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Şinasi Yurtsever, Barış Yıldız ve Tuna Orhan gibi oyuncuların da rol aldığı Çalgı Çengi İkimiz gösterimi üçüncü haftaya girdi ve Cemcir'in açıklamalarına göre filmde hala ilk haftadaki kadar seyirci bulunuyor. Bu kadar çok seyirci sayısına ulaşarak hayallerinin gerçekleştiğini dile getiren Cemcir, çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Çalgı Çengi'nin üçüncüsü de çekilecek

Ahmet Kural ise Çalgı Çengi İkimiz Ankara galasında yaptığı açıklamada filmin üçüncüsünü de çekecekleri müjdesini verdi. Kural seyircinin gösterdiği ilgiye teşekkür ederek hiçbir filmin sonu olmadığını ve yeni filmlerin çekilebileceğini söyledi. Kural, Çalgı Çengi filminin ardından ikincisini çekmek için bazı yapımcılarla anlaşmış olmalarına rağmen kısmet olmadığını, 6 yıl sonra çekebildiklerini dile getirdi ve her şeyin kısmet ve nasip olduğunu ifade etti. Düğün Dernek filmine yoğun ilgi sonrası onun devamını çekmeye karar verdiklerini belirten Kural, 'Seyirciye haksızlık etmeyelim, onun devamını çekelim. Ondan sonra kendi hikayemize dönelim' dedik." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *