Çalgı Çengi İkimiz filmini 3 günde 600 bin kişi izledi

Başrollerinde Ahmet Kural ile Murat Cimcir'in yer aldığı, 6 Ocak'ta vizyona giren Çalgı Çengi İkimiz filmi, ilk hafta sonunda 607 bin 133 kişi tarafından izlendi.

Başrollerinde Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in rol aldığı Çalgı Çengi İkimiz sinema filmi, vizyonda gösterime girdiği ilk hafta sonunda 607 bin 133 kişi tarafından seyredildi. Konu ile ilişkin yapılan açıklamada, 6 yıl önce çekilen ve 59 bin 736 kişi tarafından seyredilen Çalgı Çengi'nin devam filmi olan Çalgı Çengi İkimiz, 3 gün içerisinde ilk filmin seyirci sayısının 10 katına ulaşmayı başardı.

TR 40 33 Productions yapımcılığında 6 ocak tarihinde vizyona giren filmin başrol oyuncuları, filmin gösterime girmesinin ardından, Rotterdami Berlin, Amsterdam, Deisburg ve Bochum'da hayranları ile bir araya geldi. Filmin başrol oyucuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, karşılaştıkları yoğun ilgi ile gala gösteriminin sonrasında seyircilerle sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Öte yandan Türkiye turnesine çıkmaya hazırlanan Kural ile Cemcir, hava şartlarından dolayı İstanbul'a uçakların iniş yapamamasından dolayı Viyana'da mahsur kaldı. Viyana'dan çıkış yaptıktan sonra havaalanında ve uçağın içerisinde 6 saat beklemek zorunda kaldı. Uçağın kalkmayacağı anonsunun üzerine Avusturya'ya tekrar geri döndüler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *