Call of Duty 2017 formatı ile eskiye dönüş yapacak

Piyasaya çeçtiğimiz yıl çıkan John Snow'lu Call of Duty: Infinite Warfare oldukça tepki almıştı. Activision tarafından yapılan açıklamaya göre oyun severlerden gelen eleştiriler üzerine eski formatına geri dönme kararı aldı.

Call of Duty Infinite Warfare versiyonu ile eski oyunlardaki elde ettiği başarıyı bir türlü yakalayamayınca değişim kararı aldı. Oyunun yapımcı şirketi Activision tarafından yapılan açıklamaya göre, gelen yoğun eleştiriler üzerine Call of Duty köklerine geri döndürülecek ve geleneksel savaş mekanikleri yenilenen formatta merkeze alınacak.

2017 Call of Duty için değişim yılı olacak. Zira piyasaya çıkan son oyunda gezegenler arası savaş teması nedeniyle insanlarla değil makinelerle savaş, oyunculara verilen özel yetenekler gibi özellikler oyunun sevilen formatından sapmasına neden olmuş, bu nedenle de çokça eleştiri almıştı. Call of Duty'nin 2017 yılında çıkacak yeni formatında geleneksel savaş mekaniklerinin daha ön planda olacağını açıklayan Operasyonlar Üst Yöneticisi, bu yılın en iyi oyunu olacağını iddia etti.

SLEDGEHAMMERS GAMES YENİ OYUNDAN UMUTLU

Oyunun yapımcılığında yer alan Sledgehammers Games ile yeni versiyonun sabırsızlıkla beklendiği belirtilirken, daha önceki en iyi tutan versiyonlar Modern Warfare 3 ve Advanced Warfare ile büyük beğeni alan ekip yeni versiyondan oldukça umutlu..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *