» 
 

Caner Erkin'e bekar evi 4,2 milyon liraya patladı

Fenerbahçe'li Caner Erkin'in boğaz manzaralı yeni evinin fiyatı dudak uçuklattı. Tek başına yaşamak için aldığı dairenin fiyatı 4,2 milyon lira! Caner Erkin'in Asena Erkin'den ayrıldıktan sonra Emirgan'daki bu lüks evi aldığı söylendi.

Balıkesir 1988 doğumlu Türk milli futbolcu Fenerbahçe'de oynamaktadır. Caner Erkin'in 2010 senesinde Asena Erkin ile dünya evine girdiler. 6 sene süren evliliklerinin ardından boşanan çiftin ayrılmalarıda gündemden düşmemişti. Mutlu mutlu adliyeye girip birlikte kameralara gülerek adliyeden çıkmaları herkesi şoke etmişti. Ortak verilen boşanma kararından yaklaşık 2 ay sonra Caner Erkin kendisine tek başına yaşamak için boğaz manzaralı Emirgan'dan ev aldı. Bu boğaz manzaralı evin fiyatını duyanlara dudak uçuklattı. Kafa dinlemek ve tek yaşamak için ödediği bedel tahminen 4,2 milyon lira...

Asena Erkin ile Caner Erkin'in boşanma öncesinde Beykoz'da lüks bir villada yaşıyorlardı. Çiftin boşanma dedikoduları çıkmaya başladıktan sonra Asena Erkin Zincirlikuyu'dan ev alarak İstanbul'a yerleşmişlerdi. Caner Erkin birkaç gün öncesinde Beykoz'daki lüks villasını yaklaşık 12 milyon liraya satışa çıkarıp taşındı ve Emirgan'da boğaza nazır 4,2 milyon liralık bir daire aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *