» 
 

Caner Toygar'a gelen son talip herkesi şaşırttı!

Esra Erol'da evlilik programında kısmetini arayan Caner Toygar için gelen gelin adayı herkesi şaşkına çevirdi. Çünkü Caner'e gelen aday Gülbin Vardar, Yeliz Yeşilmen'in kocasının eski eşi olduğu öğrenildi.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da evlilik programı herkesi şaşırtan yeni gelişmelere sahne oluyor. Evlilik programının çok konuşulan adaylarından biri olan Caner Toygar, evlilik için geldiği programda kendisine gelen sürpriz talibi ile gündeme bomba gibi oturdu. Caner Toygar'a gelen sarışın, renkli gözlü, alımlı ve kendine olan güveni ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gülbin Vardar isimli genç kadının, ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen'in kocasının eski eşi olduğu ortaya çıktı.

Ancak Caner, kendisine talip olarak gelen Gülbin Vardar'ı, karşılaşmanın ardından kriterlere uygun olmadığını belirterek çay içmeye bile çıkarmadı. Gülbin Vardar, bir dönem Adana'da ciddi tehditler aldığını belirterek eski eşinin oturduğu sitenin kapısında sinir krizi geçirmişti. Eski eşi tarafından öldürüleceğini iddia eden Vardar, bu problemlerin sorumlusu olarak da Yeliz Yeşilmen'e okları çevirmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *