» 
»
 

Cani evlat uyuşturucu parası vermeyen babasını katletti!

Konya'da madde bağımlılığı olan Ramazan Harmancı, babasından uyuşturucu almak için para talebinde bulundu. Baba Adem Harmancı oğluna bu parayı vermedi. Uyuşturucu bağımlısı evlat, eline aldığı bıçakla babasını defalarca bıçaklayarak öldürdü.

Konya'nın merkez Karatay İlçesinde korkunç olay meydana geldi. Madde bağımlısı genç, uyuşturucu parası istediği babasından olumsuz cevap alınca mutfaktan kaptığı bıçak ile babasını defalarca bıçaklayarak ölümüne neden oldu. Meydana gelen olay dün Fetih Mahallesi Yazıcıoğlu Sokak'ta yer alan Fetih Kent sitesindeki Fatih apartmanın üçüncü katında yaşandı. İddialara göre beş senedir uyuşturucu bağımlısı olan, uyuşturucu madde kullanan 25 yaşındaki Ramazan Harmancı, babası 49 yaşındaki Adem Harmancı'dan sık sık harçlık alıyordu. Harçlıklar ile uyuşturucu madde satın alan Ramazan Harmancı bir anda uyuşturucu krizine girdi. Babasından para istedi ve babası da onu reddetti. Uyuşturucu satın almak için istediği parayı tedarik edemeyen cani evlat, mutfaktan aldığı bıçak ile babasına saldırmaya başladı. Olaya şahit olan anne Leyla Harmancı, oğlunun elindeki bıçağı alıp sakinleştirmeye çalıştı. Ancak uyuşturucu krizinden dolayı gözü dönen genç, mutfaktan habersizce aldığı başka bir bıçak ile koltukta televizyon izleyen babasının karnından bıçakladı.

Neye uğradığını şaşıran baba Adem Harmancı, kanlar içerisinde evden kaçmak için kapıya kadar güç bela ilerledi. Ancak oğlunun peşini bırakmaya niyeti yoktu ve babasını bu kez de apartmanın boşluğunda yakaladı. Babasını karnından ikinci kere bıçakladı. Bilinci kayıp olduğu söylenen genç, babasını üç ayrı yerden de bacaklarından bıçakladı. Yaralı adamın çığlıklarını duyan apartman sakinleri Ramazan Harmancı'nın elinden bıçağı zor aldılar. Alınan ihbarlar üzerine olay yerine gelen acil sağlık ekipleri Adem Harmancı'ya m müdahalelerde bulundular. Ancak çabalar başarısız kaldı. Aldığı altı bıçak darbesi ile kanlar içinde yere yığılan adam, kurtarılamadı. Babasını bıçaklamasının ardından kaçmaya çalışan genç, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Emniyette verdiği sorguda cinayeti itiraf eden genç, adliyeye sevk edilmeyi bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *