» 
»
 

Cani koca çocuklarının annesini feci şekilde öldürdü!

3 çocuk annesi Filiz Coşkun kendisine şiddet uygulayan kocası hakkında şikayette bulunmuştu. Bunun üzerine konuşmak ve uzlaşmak üzere eşinin yanına geldiği sırada mutfaktaki bıçakla eşini tam 8 yerinden bıçakladı. Kadıncağız orada can verdi.

Gaziantep'in Karacaoğlan Mahallesi'nde yaşan 3 çocuklu Coşkun ailesi zaman içerisinde şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmazlıklar yaşıyorlardı. Eşinin şiddetine maruz kalan Filiz Coşkun artık kendini savunamaz hale gelmiş ve eşinden şikayetçi olmuştu. Mahkemece uzlaşma kararı çıkmış ve F.C (40) eşinin yanına konuşup, uzlaşmaya gelmişti. Bir araya geldikleri sırada cani koca F.C mutfaktan aldığı mutfak bıçağı ile eşini 8 yerinden vahşice bıçakladı. 3 çocuk annesi kadın orada can verdi.
Kaan, Alper ve Aysun adında 3 çocuğu olan anne Filiz, çocuklarının omuzlarında taşınarak defnedildi. Çocukları annelerini son gördükleri o anda yalnız bırakmak istememişlerdi. Çocukların annelerinin mezarı başından ayrılmaları zor oldu. Saatlerce dua edip ağladılar. Filiz Coşkun'un annesi ise gözyaşlarını tutamadı ve ayakta durmakta güçlük çekti.Hayat arkadaşı Filiz'i katleden koca F.C adliyeye sevk edildi soruları cevapsız bıraktı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *