» 
 

Canlı yayında Taylandlı oyuncunun içine Yamyam Hayalet girdi!

Taylandlı oyuncu Thippawan Pui Chaphupuang, canlı yayınına katıldığı televizyon programında bedeninin 'Yamyam Hayalet' tarafından kontrol edildiğini iddia etti. Bir süre sonra hırıldamaya başlayan güzel oyuncu izleyenlerin kanını dondurdu.

Taylandlı oyuncu Thippawan  Pui Chaphupuang, canlı yayınına katıldığı televizyon programında bedeninin ‘Yamyam Hayalet’ tarafından kontrol edildiğini iddia etti. Bir süre sonra hırıldamaya başlayan güzel oyuncu sıra dışı hareketleri ile izleyenlerin kanını dondurdu.

Thippawan Pui Chaphupuang, canlı yayında vücudunun ‘Pop’ adındaki ‘Yamyam Hayalet’ tarafından ele geçirildiğini iddia ederek normal olmayan bazı davranışlar sergileyerek herkesi şaşkına çevirdi. Güzel oyuncu, canlı yayınlanan program esnasında kendinden geçerek hırıltı çıkarmaya başladı. Uzun bir bekleyişten sonra canlı yayınlanan programın sunucusu şaşkınlığını gizleyemeyerek müdahale etmek için yerinden kalktı.

Ünlü oyuncu, bedenini kontrol altında tutan ‘Pop’ isimli hayaletin domuz kanı içmek istediğini ve kendisinin güzel olduğu gerekçesi ile hayaletin onu yemek istediğini iddia etti. Programın erkek sunucusu, Thippawan Pui Chaphupuang’ın söylediği şaşırtıcı sözler karşısında şaşkınlığını gizlemeye çalışırken ‘tılsımlı’ olduğunu iddia ettiği bir kolyeyi cebinden çıkardı. Yavaşça oyuncuya yaklaşan erkek sunucu kolyeyi kadına yaklaştırdıkça başarılı oyuncu çığlıklar atarak çırpınmaya başladı. Başarılı oyuncu Thippawan Pui Chaphupuang’ın şaşırtıcı hareketleri bir süre sonra azalmaya başladı ve normale döndü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *