Casper VIA P2 Türkiye'de satışa sunuldu! Özellikleri ve fiyatı...

Casper VIA akıllı cep telefonu ailesinin yeni üyesi Casper VIA P2'nin Türkiye'de satışı başladı. 20 MP ön kameraya sahip olan Casper VIA P2'nin fiyatı ve özellikleri nelerdir?

Casper'ın merakla beklenen, ön kamerası 20 MP olan akıllı cep telefonu Casper VIA P2 Türkiye'e satışa sunuldu. Ön yüzünde bulunan kamera, 20 MP, f2.0 diyaframı ve 4 hücre teknolojisi ile karanlık ortama bile muhteşem çözünürlüklü aydınlık fotoğraflar çekebiliyor. Ana kamerası ise 13 Megapiksel ve f2.0 diyaframlı modele 400 mAh pil, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve arka yüzünde parmak okuyucu gibi özellikler içeriyor.

Az ışıklı ortamda bile 4 kat daha ışık yakalayabilen Casper VIA p''de, 20 Megapiksel gibi rekor bir çözünürlüğe sahip. Bu özellik selfie tutkunlarına daha önce hiç yaşamadıkları kusursuz ve berrak bir çekim fırsatı sunuyor. Öte yandan 13 Megapiksel çözünürlüklü ana kamerada da yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmek mümkün oluyor.

4000 mAh pil sayesinde, gün boyunca rahat bir şekilde kullanım sağlıyor. 3 GB RAM sayesinde onlarca uygulama rahat bir şekilde kullanılaibliyor. 32 GB hafıza da yüksek depolama imkanı sunuyor. Şık metal tasarıma sahip olan Casper VIA P2, 8 mm inceliği sayesinde rahat bir tutuş hissi sağlıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *