» 
»
 

Çek Cumhuriyeti maçı için Milli Takım’a Terim’den revizyon

A Milli Futbol Takımı ilk iki maçında aldığı mağlubiyetler sonrasında çıkacağı 3. Maçı kadrosunda değişikliğe gidiyor. İspanya maçı sonrasında revizyon sinyallerini veren Terim’in Çek Cumhuriyeti maçı muhtemel 11’inde hangi isimler var işte detaylar.

Euro 2016 D Grubu’nda Türkiye Çek Cumhuriyeti maçı ile ilgili yapılan tahminlerden yola çıkarak muhtemel kadroda yer alacak isimler Volkan Babacan, Şener Özbayraklı, Ahmet Çalık, Semih Kaya, İsmail Köybaşı, Selçuk İnan, Hakan Balta, Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan Özyakup, Emre Mor ve Cenk Tosun’dan oluşuyor.

A Milli Takım’ın 17 Haziran’da İspanya karşısında aldığı 3-0’lık mağlubiyet sonrası teknik direktör Fatih Terim, yaptığı açıklamalarda vazgeçen bir insan olmadığını belirtmiş ve takımın baştan vazgeçmiş olarak sahaya çıkması nedeniyle gereğini yapacağını belirtmişti. Herkesin farklı çıkarımlarda bulunduğu bu açıklamalar sonrasında ya görevi bırakacağı ya da kadroyu değiştirecekti.

Sahadaki vazgeçen Milli Takım ifadelerinden yola çıkılarak yapılan çıkarımlarda Arda Turan, Burak Yılmaz, Gökhan Gönül ve Selçuk İnan’ın Çek Cumhuriyeti maçında kadroda yer almayacağı dillendirilmekteydi. Yapılan tahmini kadroda tecrübeli futbolcuların olmadığı görülürken, yarın gerçekleşecek olan maçta sahaya hangi 11’in çıkacağı hala merak konusu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *