» 
 

Cem Yılmaz ve Tarkan sosyal medya üzerinden teröre lanet etti

İstanbul Beşiktaş’taki bombalı saldırı sonrası ünlülerden teröre tepki gelmeye devam ediyor. Pelin Akil Altan ve Alişan’ın ardından bir tepki de Cem Yılmaz ve Tarkan’dan geldi.

İstanbul Beşiktaş’ta 44 vatandaşımızı şehit verdiğimiz bombalı saldırıya tepkiler sürüyor. Her kesimden teröre lanet mesajları yayınlanıyor. Cem Yılmaz’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, teröre, insanı hiçe sayan bu kafaya lanet olsun diyerek teröre tepkisini gösterdi. Açıklamasının devamında, böyle acılarda sessiz kalmanın her şeyi anlatacağını sandığını ama olmadığını ifade eden Yılmaz şehitlerin ailelerine Allah’tan sabır diledi.

Benzer bir tepkide Tarkan’dan geldi. Tarkan da hain saldırılarla ilgili Facebook hesabından yaşanan terör olayını lanetledi. Tarkan açıklamasında, kelimelerin acısını ifade edemeyeceğini aciz ve yetersiz kaldığını ve ne kadar üzgün olduğunu, içinin nasıl sızladığını, yandığını dile getirdi.

Ne zaman bitecek bu ölümler? Ne zaman kavuşacağız huzura? Ne zaman güne umutla uyanacağız? diyerek tepki gösteren Tarkan, bu millete yazık olduğunu dile getirdi. Hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden masum insanın aile ve yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileğinde bulunan Tarkan terörü bir kez daha lanetlediğini vurguladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *