» 
 

Cengiz Kurtoğlu'nun doktorundan açıklama! Taburcu edildi

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, tedavi gördüğü KKTC'deki Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'nden taburcu oldu. Kurtoğlu'nun doktoru yaptığı açıklamada, ufak bir mide rahatsızlığı ve tansiyon yüksekliği şikayeti ile Cengiz Kurtoğlu'nun hastaneye başvurduğunu belirtti.

Arabesk ve fantezi müziğin sevilen seslerinden Cengiz Kurtoğlu, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Konser için KKTC'ye gelen Kurtoğlu, rahatsızlanarak Lefkoşa Burhan Hastanesi'ne ardından da Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne gece saatlerinde sevk edilerek, tedavi altına alındı.

Cengiz Kurtoğlu'nun sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dahiliye Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Gönül Işık Şahlı, Cengiz Kurtoğlu'nun ufak bir mide rahatsızlığı ve yüksek tansiyon şikayeti ile hastaneye başvurduğunu, muayenesinin ve gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından, 24 saat gözlem altında durmasını önerdiklerini ve kendisini iyi hissettiğinde taburcu ettiklerini belirterek, Kurtoğlu'nun genel sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *