» 
»
 

Çeşme’de zıpkınla denize daldı, sonra kayıplara karıştı

İzmir’in Çeşme ilçesinde avlanmak için zıpkınla denize dalan Hüseyin Beyaz, bir daha su yüzeyine çıkmadı. Denizde arama çalışması başlatan sahil güvenlik ekipleri Beyaz’a ait hiçbir iz bulamadı.

Çeşmede yaşamakta olan 42 yaşındaki Hüseyin Beyaz iddialara göre, arkadaşıyla birlikte ilk olarak Aliağa Güzelhisar Çayı mevkisine avlanmak istedi ancak olumsuz hava koşulları nedeni ile bölgede dalış yapmaktan vazgeçerek Karaburun mevkisine geçip orada zıpkınla dalış yaptı.

Kendisi dalış yaptıktan sonra arkadaşı, Köstem mahallesi'ne kadar tekne elindeki fenerin ışığını takip etmeye başladı. Bir süre sonra elindeki fenerin yaydığı ışığı göremeyen arkadaşı, Beyaz'ın su yüzeyine çıkmasını bekledi fakat uzun bir zaman geçmesine rağmen Beyaz’ın çıkmaması nedeni ile panik olan arkadaşı sahil güvenlik ekiplerine durumu bildirdi.

Bölgeye gelen jandarma ve Sahil Güvenlik ekipleri Beyaz’ı arama çalışması başlattı. Sahil Güvenlik ekipleri 24 saattir Hüseyin Beyaz'a ve izine rastlayamadı. Hüseyin Beyaz'ı bulmak için Sahil Güvenlik ve jandarma ekiplerinin arama çalışmalarına yoğun olarak devam ettiği öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *