» 
»
 

Cesur ve Güzel 12. yeni bölümde Tahsin Korludağ hapse mi girecek?

Star TV ekranlarında keyifle izlenen Cesur ve Güzel bu akşam 12. yeni bölümü ile seyircilerin karşısına çıkmayı bekliyor. Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanları yayınlandı. Cesur ile Sühan arasındaki buzlar kırılıyor. Öte yandan Tahsin Korludağ ile Sühan arasında geçen konuşmalar herkesi şoke ediyor. Tahsin Korludağ, hapse mi girecek? Ayrıntılar haberde...

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV ekranlarında her Perşembe keyifle izlenene heyecan dolu Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümü bu akşam izleyicileriyle buluşacak. Cesur ve Güzel'in 12. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yeni bölümde Sühan, babası Tahsin Korludağ'ın tehditlerine boğun eğmeye niyetli değildir. Öte yandan en az babası kadar acımasız olduğunu düşünen Cesur'a da öfkelidir.

Tahsin Korludağ ise göz bebeği kızının kendisine sırt dönmesinden dolayı büyük ihanete uğradığı düşünmektedir. Baba ve kızı arasında geçen diyaloglarda tansiyon giderek yükselirken, Tahsin Korludağ'ın bir anda elini kaldırması Sühan'ı şok etmiştir.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sühan yaşadığı büyük ihanetin etkisi ile babasından bir nevi intikam almak için Cesur'a evlenelim demiştir. Cesur ise kendisi için çok önemli olan bu fırsatı hemen değerlendirmiştir. Bu durum Sühan ile Cesur'un Tahsin Korludağ'a savaş açtığının bir göstergesidir. Cesur kendisine oynanan oyuna misliyle karşılık vermiş ve yapılan baskın büyük ses getirmiştir. Mihtat Topakçı gözaltına alınmış ve Tahsin Korludağ ise adeta ipin ucundadır.

Cahide ise Korludağ ailesine olan bakışını Sühan'ın gitmesinin ardından tamamen değiştirmiştir. Ne olursa olsun Sühan'ın evlenmesine engel olacaktır. Çünkü Sühan'ın evlenmesi ile Korludağ çiftçiği tamamen Sühan'a geçecektir. Cahide yaptığı bütün planlara rağmen başarısız olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *