» 
»
 

Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı 1 Aralık için yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 1 Aralık'ta yayınlanacak Cesur ve Güzel yeni bölümünde neler yaşanacak? Sühan ile Cesur'un arasındaki yakınlaşma gözlerden kaçmazken, Cesur intikamını unutup Sühan'a aşık mı olacak? Cesur ve Güzel ve yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ'un Cesur'u, Tuba Büyüküstün'ün Sühan'ı, Tamer Levent'in Tahsin Korludağ'ı, Sezin Akbaşoğulları'nın Cahide'yi Erkan Avcı'nın Korhan Korludağ'ı ve Serkan Altunoruk'un Bülent'i canlandırdığı Cesur ve Güzel Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmakta oldukça iddialı Ay Yapım'ın yeni dizisi. Star TV ekranlarında heyecanla beklenen gün geldi çattı. Bu akşam Cesur ve Güzel yeni bölümü ile izleyicileriyle buluşacak.

Peki, Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babasının hayatını ve hatıralarını çalan Tahsin Korludağ'dan intikam almaya ant içmiş Cesur, kendisini Sühan'a mı kaptırıyor? Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz. Yeni fragman için takipte kalın...

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sühan, Cesur'un gizemini çözebilmek için onunpeşine adeta bir avcı gini düşmüştür. Bulduğu ipuçlarını takip eden Sühan, İstanbul'a Cesur'un bir evi olduğunu ve onun ev adresini öğrenir. Evin kapısını, Cesur'un yalanlarını ortaya çıkarmak için çalar. Fakat, karşısına çıkan manzara karşısında Sühan zor duruma düşecektir. Cesur artık Sühan'ın kendisinden etkilendiğinin farkındadır ve eline büyük bir koz geçmiştir.

Cahide ise geçirdiği kaza sonrasında ortaya attığı hamilelik yalanının duyulmasından korkarak yine bir oyunun içine girmiştir. Cahide ise Hülya ile başladığı bu oyunu sürdürmeye devam edecektir. Ancak ona bu zorlu yolda destek olacak bir isim daha vardır.

Tahsin Korludağ ve Mihriban arasındaki uzun yıllardır süren gerginlik ise etkisini giderek artıracaktır. Mihriban ile Adalet Tahsin için karşı karşıya gelecektir. Kasabanın ortasında büyük bir hakarete uğrayan Adalet, Mihriban'a ders vermek için Tahsin'den destek isteyecektir. Sühan ise artık Cesur'a hayranlık duymaya başlamıştır. İstanbul'da başbaşa geçirecekleri özel akşam yemeğinde daha da yakınlaşacaklardır.

Fakat Banu, Cesur ile Sühan'ın aralarındaki mesafenin giderek daralmasından dolayı şikayetçidir. Cesur'un da Sühan'a olan ilgisi aşikârdır. Ancak Cesur ailesi için bir yemin etmiştir ve intikam için Sühan büyük bir basamaktır. Tahsin Korludağ ise Sühan'dan duymak istemediği sözler işitecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *