» 
»
 

Cesur ve Güzel 6. bölüm fragmanında Alemdar ailesi afişe oluyor mu?

Cesur ve Güzel dün akşam 5. son bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Her Perşembe heyecanı doruklara çıkaran dizi Cesur ve Güzel 5. bölümde Sühan tek tek parçaları birleştirerek, babası Tahsin Korludağ'ın gerçek hikayesinin peşine düştü. Korludağ'da yeni bir hayata başlayacak olan Cesur'un annesi Fügen'in "Katil" çığlıkları, Cesur'un gerçek kimliğini ortaya çıkaracak mı? Cesur ve Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar haberde...

Ay Yapım'ın yapımcılığı üstlendiği ve Ece Yörenç'in senaryosunu kaleme aldığı, Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu Cesur ve Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dün akşam Cesur ve Güzel yeni bölümü ile ekranlara gelirken, adeta izleyicilerinin nefesini kesti. Her Perşembe Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel'in 6. bölüm fragmanı için merakla bekleyiş başladı. Sühan ve Cesur arasında yaşanacak yeni gelişmeler izleyicilerin kafasını kurcalıyor.

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Erkan Avcı gibi usta oyuncuların yer aldığı Cesur ve Güzel'in 6. yeni bölümü 15 Aralık 2016 Perşembe günü Star TV ekranlarında yer alacak. Cesur ve Güzel 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır.

CESUR VE GÜZEL 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sühan'ın, Cesur ile Banu'nun konuştuklarına şahit olması onu derinden sarsmıştır. Babası Tahsin Korludağ hakkındaki geçmiş hatıraları, bu konuşmanın ardından yeniden canlanacaktır. Babası ile annesinin büyük bir tartışması sonrasında abisi ile birlikte yatılı okula gönderilmesi, Sühan'ın çocukluk yıllarını oldukça kötü etkilemiştir. Babası hakkında şüpheleri olan Sühan, konuyu abisi Korhan'a açtığında ise, Korhan bu konuyu kapatmasını ister. Fakat Korhan'ın bu durum Sühan'ı daha da meraklandıracaktır.

CESUR, TAHSİN'İN KİRLİ GEÇMİŞİNİ ÖĞRENİYOR

Cesur, babasının ölümünün ardından, Tahsin Korludağ'ın düşmanı Mihriban'dan çok daha farklı şeyler öğrenecektir. Tahsin Korludağ'ın hakkında tahmin ettiğinden çok daha fazla bilgiye ulaşmıştır artık. Şirin ile Kemal'in düğününde ise hiçkimsenin beklemediği bir olay meydana gelmiştir. Cesur'un annesi Fügen, ormanda gezinti yaparken kaybolmuş ve Tahsin Korludağ'ın kim olduğunu bilmeden bir anda onu karşısında bulmuştur.

Cesur'un annesi olduğunu öğrenen Tahsin Korludağ, düğün kalabalığının arasından arabasıyla sıyrılıp Cesur'a annesini ulaştırırken, Fügen'in kocasının katili ile yüzyüze geldiğinin farkına Korludağ "Katil" çığlıkları yankılanmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *