» 
»
 

Cesur ve Güzel 7. bölüm fragmanı Star'da 22 Aralık'ta izle

Star TV'de Cesur ve Güzel 7. bölüm fragmanı izlemek için meraklı bekleyiş başlamışken, Cesur ve Sühan'ı yeni bölümde neler bekliyor sorusu gündemde. Cesur ve Güzel yeni bölüm gelişmeleri 22 Aralık akşamı heyecanla izlenecek.

Cesur ve Güzel 7. bölüm fragmanı için artık meraklı bekleyiş başladı. Son gelişmeleri ile herkesi ekranları başına kilitleyen Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 22 Aralık akşamı tüm gözler Star'da olacak.

Yeni bölüm gelişmeleri meraklan beklenen Cesur ve Güzel'de bu hafta neler yaşandı? Cesur'un annesi Fügen'in çığlıkları izleyicilerin hafızasında adeta yer etti. Tahsin Korludağ, Fügen'in "Katil" diye haykırmalarına ne yanıt verecek? Herkesi şoke eden bu olayın ardından Cesur, annesini susturmayı başarabilecek mi? Peki, Sühan kurcaladığı geçmişte babasının hayatının başkasından çalındığını olduğunu öğrenecek mi?

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Cesur'un annesi Fügen'in, Tahsin Korludağ'a "Katil" diye bağırması herkesi şoke etmiştir. Bu lafı duyan Mihriban'da fırsatı kaçırmayarak harekete geçecektir. Cesur, annesinin senelerdir kapanmayan yaralarını sarmaya çalışırken, Sühan'ın aklındaki şüphelerin yeniden gün yüzüne çıkması ile Cesur'un sakladığı geçmişinden bir sayfayı daha aralar. Cesur ile Sühan, her ne kadar kendilerine engel olmaya çalışsalar da bir anda birbirlerine yakınlaşırken bulurlar kendilerini...

Korhan ise hayatının iplerini kendi elinde tutmak için kararlar vererek babası Tahsin Korludağ'ı şaşırtır. Cahide ise bu durumda zora düşmüştür. Cesur'un zeki planı Tahsin'i köşeye sıkıştırmış ve tırnaklarını çıkarmasına neden olmuştur.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Sezin Akbaşoğulları, Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Devrim Yakut ve Nihan Büyükağaç gibi isimlerin yer aldığı Cesur ve Güzel yeni bölüme sadece saatler kaldı. 

Sühan ise babasının farklı bir yüzü ile karşılaşarak bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Yenilgiyi kabullenmeyen Tahsin Korludağ'ın son hamlesi ise herkesin hayatını alt üst edecektir. Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanını sizler için takipteyiz. Yayınlandığı anda sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *