» 
»
 

Cesur ve Güzel 7. bölüm fragmanları yayınlandı! Cesur tuzağa düşüyor

Star TV ekranlarında soluk soluğa izlenen Cesur ve Güzel 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümü ile yarın akşam izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Sühan, Cesur'un geçmişi ile ilgili önemli bir ipucu yakalamıştır. Cesur ise büyük bir tuzağın içerisine düşecektir. Peki, Cesur ve Güzel 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar haberde...

Merakla beklenen Cesur ve Güzel 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Sezin Akbaşoğulları, Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Devrim Yakut, Nihan Büyükağaç gibi usta isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu Cesur ve Güzel yeni bölümüne saatler kaldı. Star TV ekranlarında yarın saat 20.00'da yayınlanacak Cesur ve Güzel yeni bölümde Sühan, Cesur'un büyük sırrına adım adım yaklaşmaya başlamıştır. Peki, Cesur ve Güzel 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni fragman yayınlandığı anda haber detaylarında yer alacaktır.

CESUR VE GÜZEL YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Tahsin Korludağ'ın yıldırım nikahı ile Adalet'le evlenmesi Sühan başta olmak üzere herkesi şoke etmiştir. Babasının evlenmesi ile hüzne boğulan Sühan'a Cesur teselli olacaktır. Bu durum ise Sühan'a aşık olan Bülent'i çileden çıkarır. Bülent, Sühan'a yakınlaşan Cesur'a gün geçtikçe öfkelenecektir. Cesur, Sühan'ı Nişantaşı'ndaki evine götürür. Sühan ve Cesur birlikte zaman geçirirler. Cesur bu evde babası ile ilgili yeni bir ipucuna ulaşır.

Öte yanda Adalet'in gelişi kutlanırken, Cahide ise Hülya'nın gözden kaybolduğunu fark eder. Cahide bebeğini kaybedeceği korkusunu yaşarken, Bülent ile birlikte Hülya'nın peşine düşer. Ancak Bülent, Cahide ve kendi hayatını alt üst edecek bir haber alacaktır.

CESUR TUZAĞA DÜŞÜYOR

Sühan ve Cesur ise herkesten uzakta geçirdikleri günü unutmaz olur. Cesur için sürpriz planlayan Sühan, harekete geçtiğinde Cesur ile ilgili eline ipucu geçecektir. Aynı sıralarda ise Cesur'a da Sühan'la ilgili bir tuzak kurulmuştur. Cesur, Sühan söz konusu olduğu için hiç düşünmeden kendisini ateşe atmıştır.

Cesur ve Güzel 8. bölüm fragmanını sizler için takipteyiz. Yeni gelişmeler için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *