» 
»
 

Cesur ve Güzel 7. bölüm tanıtımı 22 Aralık için yayınlandı!

Star TV ekranlarında keyifle izlenen Cesur ve Güzel'in 7. bölüm tanıtımı yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 22 Aralık Perşembe saat 20.00'de izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Tahsin Korludağ'ın yıldırım hızıyla Adalet ile evlenmesi Sühan'ı derin bir kedere sürüklüyor. Ayrıntılar haberde...

Cesur ve Güzel 7. bölüm tanıtımı ile adeta nefesleri kesiyor. Star Tv ekranlarında her Perşembe yayınlanan Cesur ve Güzel'in başrollerinde Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Nihan Büyükağaç ve Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor. Ay Yapım imzalı heyecan dolu Cesur ve Güzel 22 Aralık bölümü için yeni gelişmeler ayrıntılarda...

Cesur'un annesi Fügen'in Tahsin Korludağ'ın adını duyar duymaz "Katil" diye bağırması herkeste şok etkisi yaratmıştır. Katil lafının etkisi, Tahsin'den intikam almak isteyen Mihriban'ı harekete geçirmiştir. Cesur, annesinin senelerdir kapanmayan yaralarını sarmak için çabalarken, Sühan'ın ise aklındaki şüpheler yeniden gün yüzüne çıkacaktır. Cesur'un geçmişine dair yeni bir sayfa aralayan Sühan, kaçmak isterken kendisini hep Cesur'un yanında bulur.

Korhan ise kendi hayatının iplerini kendi eline almaya çalışır. Cahide'nin doğum koçu olarak bildiği Ayşe Hemşire ile tanışmak isteyen Korhan, aslında Hülya olan taşıyıcı anne ile tanışır ve onu Korludağ'a çağırmıştır. Bu durum ise kıskançlığına yenik düşen Cahide'yi zor duruma sokar. Cesur'un yeni planları ise Tahsin Korludağ'ı köşeye sıkıştırır. Babasının gerçek yüzüyle karşılaşan Sühan ise bir seçim yapmak zorunda kalır.

TAHSİN KORLUDAĞ, ADALET İLE EVLENDİ!

Ancak Tahsin Korludağ'ın büyük hamlesi başta Sühan olmak üzere herkesi şoke edecektir. Elinde evlilik cüzdanı, kolunda Adalet ile evine gelen Tahsin Korludağ, herkesin ağzını açık bırakmıştır. Sühan'ın gözyaşlarına dayanamayan Cesur, Sühan'ı oradan uzaklaştırır. Annesinin Adalet yüzünden öldüğünü iddia eden Sühan, olanlara tahammül etmekte zorluk yaşıyor. Hülya ve Cahide cephesinde de işler karışıyor.

Hülya'nın dünyaya getireceği Korludağ veliahtını dört gözle bekleyen Cahide, Bülent'in sözleri karşısında donup kalıyor. Bülent, Hülya'nın kendisinden hamile kaldığını ve bunları Hülya'dan duyduğunu söylüyor. Cahide'nin bir sonraki planı ise merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *