» 
»
 

Cesur ve Güzel 9. bölüm fragmanlarında şok eden gelişmeler!

Star TV ekranlarından heyecanla izlenen Cesur ve Güzel 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Cesur ve Güzel yeni bölümü ile herkesi şoke edeceğinin sinyallerini verdi. Cesur aşkını itiraf ederken, Cahide ise Korhan ile Hülya'yı samimi bir şekilde görüyor. Ancak olayın şokunu atlatamamışken, intihar olayı ile karşı karşıya kalıyor. Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 13 Ocak Perşembe günü Star'da...

İddialı bir şekilde yayınını sürdüren Cesur ve Güzel dizisi yeni bölümü ile izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Cesur ve Güzel 9. bölüm fragmanları yayınlandı.Aşk ve intikam kokan Cesur ve Güzel yeni bölümünde intihar olayı izleyicileri şoke edecek. Cesur'un itirafının ardından Sühan babası ile kalbi arasında sıkışıp kalmıştır. Yeni bölümüne bir hafta ara veren Cesur ve Güzel dizisi 13 Ocak Perşembe günü Star TV ekranlarında yeni bölümü ile yer alacak.

Cesur ve Güzel 9. bölüm'de Korludağ'da yılbaşı kutlamaları göze çarparken, Cesur'un kelepçelenmesi herkesi şaşkına çeviriyor. Sühan artık babasına geçmişin hesabını sormaya kararlıdır. Cahide ise Korhan'ı ararken gördüğü manzara karşısında kanı donacaktır. Hülya ile Korhan'ı samimi gören Cahide, kendisinin aldatıldığını düşünmektedir. Sakin görünen Korhan gözyaşları içerisinde intihara kalkışır. Ancak hülya Korhan'ı kendisine çekmenin bir yolunu bulmuştur.

Tahsin Korludağ, Cesur'un asıl kimliğini artık öğrenmiştir. Ona zarar vermek isteyen Tahsin Korludağ, kızının Cesur'a aşık olduğundan habersizdir. Cesur ile Bülent ise Sühan için karşı karşıya gelecektir. Sühan ona sinirle bütün öfkesini kusarken Cesur'dan aşk itirafı geleceğinden habersizdir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *