» 
 

Cesur ve Güzel dizisine yeni oyuncu: Serdar Özer

Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel kadrosuna Serdar Özer de katılıyor. Özer dizide Tahsin Korludağ'ın davasına bakan yeni savcı olacak.

Star TV'de sevilerek izlenen Cesur ve Güzel kadrosuna yeni oyuncu Serdar Özer dahil oluyor. Başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinde savcı rolünü üstlenecek olan Özer, son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisindeki Alper karakteriyle ekranlara gelmişti.

Ay Yapım'ın heyecan dolu dizisi Cesur ve Güzel'de baba Tahsin Korludağ, babasını öldürdüğü Cesur tarafından köşeye sıkıştırılıyor ancak her seferinde bir yolunu bularak kendisini aklamayı başarıyordu. Diziye yeni dahil olacak Serdar Özer ise Korludağ'ı zorlayacak olan savcı rolüyle diziye heyecan katacak.

Cesur ve Güzel son bölümünde Sühan'a sürpriz yana Cesur, aldığı kaza haberi sonrası romantik akşamı yarıda keserek hastaneye gitmişti. Kolay kolay vazgeçmeyecek olan Cesur, Rıfat'ın ona bıraktığı ipuçlarından hareket eder. Sühan ise babasından artık iyiden iyiye şüphelenmeye başlamıştır.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Cesur ve Güzel'de olaylar artık iyice karmaşık bir hale gelirken, yeni bölüm gelişmeleri 23 Şubat'ta Star ekranlarında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *