» 
 

Cesur ve Güzel, Vatanım Sensin'i solladı

17 Kasım akşamının reyting galibi kim oldu? Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel mi? Yoksa Kanal D'nin Vatanım Sensin dizisi mi? Ayrıntılar haberde...

Star TV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi, Kanal D'nin yeni dizisini geride bırakmayı başardı. Aynı gün ve aynı saatte yayınlanmaya başlayan Star TV'nin ve Kanal D'nin iki iddialı dizisinin de kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi oldu.m Perşembe akşamları Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Cesur ve Güzel, Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar çiftinin başrollerinde olduğu Vatanım Sensin dün akşam aynı saatte başladı.

GECENİN GALİBİ "CESUR VE GÜZEL"

Dün akşam yani 17 Kasım tarihinde Total'de Star TV'de yayınlanmakta olan Cesur ve Güzel dizisi zirveye oturdu. 2. sırada Kanal D'de ekranlara gelen Vatanım Sensin, 3. sırada ise "Show Ana Haber" onları takip etti.

AB'de 1. sırada Vatanım Sensin dizisi varken, 2. sırada ise Cesur ve Güzel, 3. sırada ise Fatih Portakal'la Fox Ana Haber yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *