» 
 

Cesur ve Güzel’in Salih’i Okday Korunan diziden ayrıldı

Star TV ekranlarında izlenme rekoru kıran dizi Cesur ve Güzel’in dün yayınlanan bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dizide Salih karakterini canlandıran Okday Korunan diziden ayrıldı.

Perşembe akşamlarının fenomen dizilerinde Cesur ve Güzel birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve ilginç konusuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan Cesur ve Güzel’in son bölümünde yaşanan beklenmedik ayrılık sahnesi bölüme damgasını vurdu.

Son bölümde, başta Salih’ten istemiş olduğu parayı onu tehdit ederek alabileceğini sanan  Rıza, kendisine boyun eğmeyeceği anlayınca yeni bir hamle yaparak, Cesur’un annesini öldürenin Salih olduğunu ortaya çıkaran görüntüleri Tahsin Korludağ’ın eline geçerek izlemesini sağlar.

Gerçeği öğrenen Tahsin ve Salih arasındaki hesaplaşma sonunda, Salih’in elindeki silahı almaya çalışan Tahsin istemeden de olsa onu vurarak öldürür. Bu talihsiz olayın sonunda devreye giren Rıza yeni planının devreye koyarak Tahsin’i bu olaydan sıyırır. Rıza, Salih’in cesedini Cesur’un otomobilinin bagajına yerleştirerek, Cesur’dan intikamını alır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *