» 
 

Cesur ve Güzel'in setinde Tuba Büyüküstün krizi!

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün Cesur ve Güzel dizisinin setinde hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirdiği ve saatlerce karavanından çıkmadığı, bu olayların da sette krize neden olduğu iddia ediliyor.

Star TV ekranlarında heyecanla izlenen Cesur ve Güzel dizisinin setinde Tuba Büyüküstün krizi yaşanıyor. Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerinde yer aldığı Cesur ve Güzel'in çekim mekânı olan Bayramoğlu, başrollerin fanlarının akımına uğruyor.

Fanlar, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ile fotoğraf çekebilmek için saatlerce dışarıda bekliyor. İddialar göre, Kıvanç Tatlıtuğ sevenlerinin isteğini kırmayarak onlarla tek tek fotoğraf çekiniyor. Ancak eşi Onur Saylak ile boşanma konusu gündemde olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün fotoğraf çektirmemek için karavanından çıkmadığı iddia ediliyor.

Sette sahnesi biter bitmez karavana geçen ve bir sonraki sete kadar karavanından çıkmadığı belirtilen Tuba Büyüksütün'ün bu tutumunun Bayraoğlu halkı tarafından tepki görmesine neden olduğu belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *