» 
 

Çeyrek altın bugün ne kadar oldu?

Geçtiğimiz hafta açıklanan FED kararlarının ardından, gözler çeyrek altın fiyatlarına çevrildi. Çeyrek altın geçen haftayı 207 lira seviyesinde kapatırken, gram altın 128 lira seviyesinde işlem gördü. Peki, 19 Aralık altın fiyatları ne kadar oldu? Ayrıntılar haberde...

Altın fiyatları geçtiğimiz hafta gün içinde bir düşen bir artan fiyatlar ile birlikte dalgalı bir kur izledi. Çeyrek altın fiyatları gün içerisinde 214 lira ile 217 lira arasında değişen fiyatlarla değer görürken, altın haftanın sonuna doğru yeniden düşüş gösterdi. Altının gram fiyatı 128 lira ile 130 lira arasında değişim gösterdi. Ancak en son 128 liranın üzerinde işlem görmeye başladı.

Peki, 19 Aralık 2016 altın fiyatları ne durumda? Altın fiyatlarının 128 lira olmasının ardından Cumhuriyet altın 828 liradan, Yarım altın 415 liradan ve çeyrek altın fiyatları ise 207 liradan işlem görüyor. Türkiye'de altın fiyatları ons, gram, cumhuriyet, tam ve Reşat gibi birimlerle ifade edilirken, en çok tercih edilen çeyrek altın oluyor. Hem hediyelik hem de yatırım amacı olarak alınan çeyrek altın fiyatları en çok merak ve takip edileni oluyor. Çeyrek altın fiyatlarının çok artış gösterdiği dönemlerde ise gram altına talep artmaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *