» 
»
 

CHP referandum logosu ve sloganı tanıtıldı

16 Nisan referandumu için CHP'nin kullanacağı logo tanıtıldı. CHP'nin logosu giydirilmiş seçim otobüslerinin üzerinde sergilendi.

CHP Genel Merkezi önünde bekleyen seçim otobüslerine uygulanan CHP'nin referandum logosu tanıtıldı. Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ise referandum logosu ile ilgili bilgi verdi. Referandumun partililere yönelik bir seçim olmadığını belirten Bingöl, CHP'nin kampanya logosunda bu yüzden parti adı ve amblemi kullanılmadığını belirtti. "Çok masum" bir kız çocuğunun logoda bulunduğuna dikkati çeken Bingöl, "Bu kız çocuğu, bütün Anadolu'yu kucaklayan, Türkiye'deki bütün vatandaşların, ailelerin kendilerini göreceği masum bir çocuk ve tümüyle bizi temsil ediyor." ifadelerini kullandı.

Kamuoyu ile dün 'Geleceğim için hayır' sloganını ve logosunu paylaşan CHP'ye konuya ilişkin gelen tepkilerin olumlu olduğunu ifade eden Bingöl, olumsuz hiçbir eleştiri almadıklarını belirtti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun ilk olarak Amasya'da etkinlik yapacağı sorusu üzerine ise bu konudaki içeriğin daha sonra paylaşılacağı bilgisni verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *