» 
»
 

CHP'li vekil tekbir seslerini DEAŞ'la bağdaştırdı

TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa değişiklik teklifinin 3,4 ve 5. maddeleri kabul edildi ancak gündemde yaşanan kavgalar vardı. CHP'li vekil Erdoğdu'nun Twitter üzerinden paylaşımı ise büyük bir skandal olarak güne damga vurdu.

Anayasa değişiklik teklifinin maddeleri TBMM Genel Kurulu'nda oylanmaya devam ederken, 3, 4 ve 5. maddeler kabul edildi. Teklifin 5. maddesinin oylanması sırasında ise yaşanan arbede sonrası CHP'li vekiller salondan çıkarak 5. maddenin oylamasına katılmadı.

4. madde görüşmeleri sırasında AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta CHP'li vekillerin kürsüyü işgal ettiğini, olayları yatıştırmaya çalıştığı sırada iseyere düşen bir CHP'li milletvekili tarafından bacağından ısırıldığını belirtti. Balta “Hastaneye gittik, bütün aşılarımızı yaptırdık. Bugün ifademizi verdik. Kim olduğunu söyleyemem şu anda” şeklinde konuştu.

TEKBİR SESLERİNİ DEAŞ'A BENZETTİ

Yaşanan olayların ardından CHP'li milletvekili Aykut Erdoğdu ise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda tekbir seslerini DEAŞ'la bağdaştırdı. İşte o tweet...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *