» 
 

Cicişler Umre dönüşü Bodrum'a gitmeyi de ihmal etmediler

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan terör saldırısı sonucu Umre'ye dua etmeye giden Cicişler, Umre dönüşünde Bodrum'a gitmeyi de unutmadılar. Gündemden düşmeyen Ceyda-Esra kardeşler gelecek eleştiriler için önlem alarak sosyal medyadan paylaşım yaptılar.

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizin maruz kaldığı olumsuz durumlar sebebi ile kutsal topraklara dua etmeye gideceklerini belirten Cicişler, Umre’den döndükten sonra Bodrum'a gitmeyi de unutmadılar. Gündemden bir türlü düşmeyen Ceyda-Esra kardeşler gelebilecek eleştiriler için önlem alarak sosyal medyadan paylaşım yaptılar.

Bodrum’daki tatillerine gitmeden önce, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile gelebilecek her türlü eleştiriye önlem aldılar. Denize giderken bikini, dua etmeye giderken kapalı giyindiklerini belirten Esra ve Ceyda ikilisi yerine göre giyindiklerini de vurguladılar.

Ülkemizi etkileyen olumsuz durumları def etmek için dua edeceklerini açıklayan Ciciş kardeşler, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraf ile kutsal topraklar olan Umre’ye gittiklerini açıklamışlardı. Suudi Arabistan’dan gelen Esra ve Ceyda kardeşler soluğu Bodrum plajlarında aldılar.

Gündemden düşmeyen ikili, İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonucunda Instagram’dan paylaştıkları siyah çarşaflı fotoğraf ile Umre’ye gideceklerini ifade etmişlerdi. Kutsal topraklardan döndükten sonra Bodrum tatiline gitmeye karar veren kardeşler tatil öncesi önlem amacı ile yine sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulundular. Denize giderken bikini, dua etmeye giderken kapalı giyindiklerini önceden belirtmek isteyen kardeşler yerine göre giyindiklerini de vurguladılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *