» 
»
 

Çiftehan köyü milli paramıza destek oldu

Kasabı, manavı, çaycısıyla Niğde’nin Çiftehan köyü halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a sahip çıktı. “Döviz makbuzunla gel yüzde 10 indirim al” kampanyası başlatan Çiftehan köyü muhtarına köylüler destek oldu.

Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan köyünün muhtarı ilginç bir kampanya başlattı. Çiftehan köyü Otel sahipleri ve esnaflarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “dolarlarınızı bozdurun” çağrısına tam destek verdi.

Çiftehan köyü muhtarı Bülent Meral’in konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Çiftehan'da bozdurduğunuz döviz kadar otel, apart, pansiyon, market, manav, kasap, kahvehane gibi iş yerlerinde yüzde 10 indirim uygulanacağını ifade etti. Bülent Meral Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine, köyün tüm pansiyon sahipleri, manavı, kasabı ve çaycılarıyla bu uygulamaya destek verdiklerini, dolarını bozduran her vatandaş bozdurduğu dolar kadar Çiftehan'ın tamamından yüzde 10 indirim uygulayarak Türk Lirasının değer kazanması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını kaydetti.

Çiftehan köyü muhtarının başlattığı kampanyaya esnaflar ve köy halkı tam destek verdi. Ekonomi üzerinde oynanan oyunu bozmak isteyen termal otelin Genel Müdürü olan Muhammed Polat ise Cumhurbaşkanımızın dövizinizi bozdurun Türk ekonomisine katkınız olsun çağrısı üzerine termal otelimizde, müşterilerimiz bozdurdukları dövizin makbuzuyla geldiklerinde yüzde 10 indirim uygulayacaklarını, bu uygulama, ekonomimiz düzelene kadar ve Cumhurbaşkanımız ne zaman tamam derse o zamana kadar devam edecek diyerek dolarını bozdurdu. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *