» 
 

Çılgın Sedat’ın Mersin’deki gece kulübü yandı

Mersin’in popüler gece kulüplerinden, Çılgın Sedat’a ait olan Club Çılgın neden çıktığı henüz belli olmayan bir yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. sebeple çıkan yangın büyük hasara yol açtı.

Çılgın Sedat’ın konuya ilişkin yaptığı açıklamaya göre, geçtiğimiz Salı günü saat 01:00 civarı başladığı ifade edilen yangın nedeni ile işletme müdürünün kendisini aradığını, barda yangın mekanın durumunu sorduğunda ise kendisine sadece kötü denildiğini ifade etti. Haberi alır almaz mekana gittiğini ifade eden Çılgın Sedat, kendisine engel olmak istemelerine rağmen içeri girdiğinde her şeyin yandığını gördüğünü kaydetti.

İtfaiye ekiplerinin müdahale konusunda yetersiz kaldığını ancak yaşananların kimsenin suçu olmadığını belirten Çılgın Sedat içeride çok fazla yanıcı madde olmasının bu sonucu doğurduğunu düşündüğünü ifade etti. Çılgın Sedat yangının çıkış sebebinin henüz belirlenemediği emniyet güçlerinin konuyu araştırdığını ve nedenini bulacaklarını da sözlerine ekledi.

Yaşadığı üzücü olay nedeni ile hayallerinin yıkıldığını ifade eden Çılgın Sedat, Allah’ın kendisini önce evladı şimdide malı ile imtihan ettiğini her şeye sürekli hamd ettiğini ve Allah’ın bir bildiği vardır diye düşündüğünü belirtti. Yanan mekanı tırnakları ile kazıyarak açtığını belirten Çılgın Sedat her şeyin yandığını ve hala mekanı açmak için yaptığı borçları ödemekte olduğunu ifade etti. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *