» 
»
 

Cilt lekeleri ve akne için ağrısız sızısız teknolojik uygulamalar

Pek çok kadının muzdarip olduğu özellikle hamilelik ve sonrası dönemde oldukça can sıkıcı hale gelen cilt lekeleri ve akne için maske ve kremlerden bir sonuç alamıyor olabilirsiniz. O zaman sizlere son teknoloji uygulamalardan bahsedelim.

Yüzde oluşan cilt lekelerinden, akne ve sivilcelerden kurtulmak, artık o kadar da zor olmayacak. Gelişen teknolojiyle birlikte oldukça yaygın kullanılmaya başlayan lazer uygulamaları revaçta. Son teknoloji Q Switch ND Yag Lazer cihazı Özel Medicana Konya Hastanesi’nde kullanıma sunuldu.

Cilt sağlığı ve cilt güzelliği için pek çok yöntem denemiş olsanız da başarı sağlayamadıysanız, kendinizi teknolojinin ellerine bırakma vakti gelmiş demektir. Artık pek çok cilt sorunu için lazerli yöntemler pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen hanımların gözdesi. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Op. Dr. Muhammet Kayapınar Q Switch ND Yag lazer cihazının kendi türünün en gelişmiş cihazı olduğunu belirtti.

Kayapınar özellikle cilt lekeleri ve akne problemleri olanlar için oldukça gelişmiş bir cihaz olduğunu belirttiği Q Switch ND Yag lazer ile ilgili şunları söyledi: “Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi onaylı bir cihaz. Güneş lekeleri, gebeliğe bağlı lekeler, lazer uygulamaları hatalarına bağlı lekeler, dövme silme, akne sıkarı, akne tedavisinde çok başarılı bir cihaz. Karbon peeling uygulanabiliyor bu cihazla. Her mevsimde cilde uygulanabilen bir cihaz. Herhangi bir lekede artış sağlamıyor. Bütün hastalarımızda başarıyla tedavilerini yapıyoruz bu cihazla. Ayrıca cihazımızın ağrısı sancısı yok. Çok konforlu bir cihaz. Öğle arası tatilinde bile çok kısa sürelerde 15 - 20 dakika gibi bir sürede uygulanıp normal günlük aktivitesini devam ettirebiliyor hasta” diye konuştu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *