» 
»
 

Cinnet geçiren koca ayrı yaşadığı eşini önce boğdu sonra bıçakladı

İzmir'de Bayram Korkmaz isimli adam, ayrı yaşadığı iki çocuğunun annesi Kader Korkmaz'ı, ütü kablosu ile boğup ardından göğüsünden bıçaklayarak öldürdü.

İzmir'de iki çocuğunun annesi ayrı yaşadığı eşi ile tartışan Bayram Korkmaz, eşi Kader Korkmaz'ı ütü kablosu ile boğup ardından göğüsünden bıçaklayarak öldürdü. Olaydan alınan bilgilere göre, bugün sabah saat 07.00 sıralarında, bir süredir ayrı yaşadığı bilinen iki çocuğunun annesi Kader Korkmaz'ın Tire'nin Bahariye Mahallesi Arabacı Halil Sokak'taki evine gelen Bayram Korkmaz ile aralarında tartışma çıktı.

Tartışmanın şiddetinin büyümesi ile birlikte, takip ettiği ayrı yaşadığı eşi Kader Korkmaz'ın evine giren Bayram Korkmaz, eşini ütü kablosu ile boğduktan sonra göğüsünden bıçaklayarak öldürdü. Vahşetin ardından soğuk kanlılığı ile 155'i arayan Bayram Korkmaz, polise kendisini ihbar etti.

"Beni gelip alın" diyen Bayram Korkmaz'ın bulunduğu adrese giden polis ekipleri, Korkmaz'ın kaçtığını tespit etti. Firari olan Bayram Korkmaz'ın peşine düşen polis ve jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *