» 
 

Çoban yıldızı kadrosuna üç yeni isim dahil oldu

Fox TV ekranlarının beğenilen dizisi Çoban Yıldızı’nın oyuncu kadrosuna başarılı üç yeni isim dahil oldu. Ayrıntılar haberimizde…

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar gibi birbirinden ismin paylaştığı, Most Production tarafından izleyici ile buluşturulan dizi Çoban Yıldızı’na, Usta oyuncu Sezai Altekin’in yanı sıra Kübra Kip ve Özgür Emre Yıldırım dahil oldu.

Dizde babasının para hırsı yüzünden kendisinden yaşça kendinden çok büyük bir adamla zorla evlendirilen Zühre’nin acılarla dolu hayatı anlatılıyor. Düğün gecesi Zühre hayatının bittiğini düşünürken kendi istediği dışında gelişen olaylar nedeniyle kaçmayı başardığı konaktan hayatının aşkına doğru zorlu bir yola çıkmıştır.

Diziye dahil olan isimlerden usta oyuncu Sezai Altekin, Seyit’in (Şükrü Özyıldız) hiç tanışmadığı dedesi, Cevahir’i (Feyza Işık) yaptığı evlilik yüzünden yıllar önce reddeden babası Yavuz Giray karakteriyle diziye dahil olacak. Kübra Kip ise sürpriz bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak. Diziye 7. bölümde katılacak olan “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödüllü Özgür Emre Aydın ise Melahat’in marjinal sevgilisi Tarık’ı oynayacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *