» 
 

Cosby Ailesi dizisinin babası Bill Cosby'nin kör olduğu iddiası

1984 yılında yayınlanmaya başlayan gösterildiği ülkelerde yoğun bir izleyici kitlesine sahip olan Cosby Ailesi dizisinin komik ve anlayışlı babası Bill Cosby'nin görme yetilerini tamamen kaybettiği iddia ediliyor... Açıklamalara göre...

ABD kaynaklı bir haber sitesinden alınan bilgilere; 1937 ABD dogumlu ünlü komedyen  Bill Cosby'nin geçirdiği 'Keratoconus' adlı verilen bir hastalık nedeniyle görme yetisini kaybettiği öne sürüldü. İddiaya göre Pennsylvania'daki evinde eşi Camille hayatını devam ettirmekte olan 78 yaşındaki ünlü oyuncu, geçtiğim son birkaç yılda pençesine düştüğü göz hastalığı ile savaş vermekte idi.

Geçtiğimiz ocak ayından 35'in üzerinde kadına istismar iddiası ile tutuklanan Cosby, suçlamaları reddetmiş ancak, Temple Üniversitesi eski çalışanlarından Andrea Costand'ın, 2004 yılında açtığı davaya istinaden hakkında tutuklama emir çıkartılan Bill Cosby, tutuksuz yargılanmak şartı ile ödediği 1 milyon dolar kefalet karşılığında serbest kalmıştı. Cosby'nin avukat Monique Pressley, yaşanan dava süreci içerisinde istismar suçlamaları ile gözaltına altında bulunan ünlü lomedyen Cosby'nin resmini basın mensuplarına göstererek, fotografta görünen kişinin 78 yaşında ve kör olduğu şeklinde konuşmuştu.

80'li yılların reyting rekortmeni dizi Cosby Ailesi, kalitesi düzeyli espirileri, aileler için yol gösterici olma özelliği ile takdirleri üzerine toplamayı başarmış, çocuklarının yaşadıkları ergenlik problemlerine rağmen bulduğu akılcı çözümlerle onları sakinleştirmeyi başararak yanlış yapmalarını engelleyen aile babasının yaptıkları ile de çok konuşulmuştu. Afrika kökenli Amerikan siyahi oyuncuların ağırlıklı olduğu dizi, amerikan dizileri sıralamasında üçüncü sırada yer almaktaydı. Cosby Ailesi, 3 Altın Küre kazanarak tüm zamanların en sevilen dizilerinden biri olduğunu aldığı ödüller ile de kanıtlamıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *